Слідкуйте за нами:

+38 (068) 898-63-13     contact@yanigen.com.ua

Вибір валюти:

Вибір мови:

грн. $

НАША ІСТОРІЯ

У лютому 2013 році було засновано бренд YANIGEN - LEATHER GOODS, інженером Євгеном, який зовсім не мав поняття про шиття чи роботу зі шкірою. Зацікавившись даною справою, одразу стало зрозуміло, що це улюблене діло яке хочеться розвивати. Через рік до нього долучилася дружина Анастасія. Разом вони пройшли довгий шлях від маленької майстерні вдома до шоуруму, що виготовляє брендову продукцію. Головними рисами якої є якість і унікальність.

Наша продукція - це в першу чергу якість. Якість матеріалів і комплектуючих для роботи, продуманий дизайн і чудове виконання.

YANIGEN - LEATHER GOODS - це сучасний український бренд, який створює витончені, стримані і прекрасні вироби зі шкіри. Ми дбаємо про своїх клієнтів, слухаємо і чуємо їх. Так ми вдосконалюємося. Після виготовлення і перед відправленням кожен продукт перевіряємо для того, щоб ви отримували найкраще.

Зараз на нашому виробництві працює зовсім не багато людей. За те є дружній колектив, який робить атмосферу затишною і більш творчою. І все, що ми створюємо, це робиться з душею!

Ми пишаємось, що виготовляємо якісні, красиві та функціональні вироби, які приємно вас радують знову і знову!


 

Log In or Register